Vem İlaç

Hayati önem taşıyan ilaçları Türk tıbbının hizmetine sunmaya çalışır.Misyon

Pazar ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini yükseltmek için, yüksek kalitede ve ileri teknoloji gerektiren ürünleri, Türk ilaç sektörüne kazandırmanın yanı sıra çok önemli sağlık sorunlarının acil tedavilerinde hayati önem taşıyan ilaçları tespit ederek, satış hacmine bakmaksızın Türk tıbbının hizmetine sunmaktır.

Vizyon

Bireylerin yaşamında fark yaratabilmek düşüncesi ile insan sağlığına değer veren yenilikçi çözümler geliştirmek ve sürdürülebilir büyüme ile hedeflediği alanlarda global bir lider olmaktır.

Değerlerimiz

 1. Müşteri odaklılık
  Müşteri odaklı olmamız, müşterilerimizin neye ihtiyaç duyduğuna ve bizimle nasıl etkileşimde bulunmak istediklerine odaklanarak başlar. Tüm faaliyetlerimizi kuruluşumuzun varlığını sürdürmek için planlarken, en önemli görevlerimizden biri, müşterilerimizin (doktor, eczane ve depo) yerine kendimizi koyup, karşılıklı değer yaratmak için onları anlayarak, en iyi hizmeti vermektir.
 2. İnsana saygı
  İnsana saygı unsurunu temel alan bir yönetim anlayışı oluşturmak için, başta çalışanlarımız olmak üzere, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarıyla olan ilişkilerimizde saygıyı ön planda tutarak, samimi, içten ve önyargısız davranmak gayemizdir.
 3. Güvenilirlik
  Çalışanlarımızın ortak paydası olarak etik değerlere bağlılık, güvenilirlik, alçak gönüllülük gibi kavramlarımızı ön planda tutarız. Kendi hakkımızda ne düşündüğümüz kadar, tüm paydaşların bizim hakkımızda ne düşündüğünün de önemini biliriz. Bunun için dürüst, tutarlı ve açık iletişime sahip, bilgi ile çalışan ve şeffaf bir kuruluş olmak en önemli değerlerimizdendir.
 4. Yenilikçilik
  Yenilikçiliğin büyümemiz için tek ve en iyi yol olduğunuz biliriz. Bu sebeple, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek iş süreçlerimizi, teknolojimizi sürekli yenileyerek ürün ve hizmet kalitemizin standartlarını sürekli güncellemekteyiz.
 5. Topluma saygı
  Toplumumuza ve dünyamıza karşı sorumluluklarımızın farkındayız. Bugünün ihtiyaçlarını karşılarken ekolojik dengenin korunması ve yaratacağımız ekonomik değerin gelecek nesillere taşınması için çalışmaktayız. Bireyle başlayan saygılı tutum, yardımlaşma ve empatinin önce topluma, sonra tüm yaşama yansıyacağına inanmaktayız.