Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, 21 bin metrekare açık arazi üzerindeki 8 bin metrekarelik kapalı alana kurulan üretim tesislerimiz 2013 yılında faaliyete geçmiştir.


Üretim tesislerimizde; nonsteril katı, yarı-katı ve sıvı ile steril ampul, flakon, liyofilize, kullanıma hazır şırınga ve toz enjektabl üretim hatlarının bulunduğu ana üretim binası, BFS üretim hatlarının bulunduğu inhaler ve göz üretim binası, hormon binası, penem ve penisilin binası, biyoteknoloji ve onkoloji üretim binası yer almaktadır. Üretim alanlarının yanı sıra kalite kontrol laboratuvarları, yüksek depo, idari ofisler ve sosyal tesisler yine bu alan içerisinde bulunmaktadır. Üretim alanlarımız cGMP (Güncel İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun olarak dizayn edilmiş olup, son teknolojiye sahip üretim ekipmanlarına ve tek yönlü malzeme akışı gibi yenilikçi tasarım özelliklerine sahiptir. 

Ayrıca tesisimiz, istenilen kalite standartlarına uygun ürünlerin üretilmesini sağlamak amacıyla, başlangıç malzemelerinden son bitmiş ürüne kadar, cGMP kurallarının uygulanarak üretilmesi ve kontrolünü sağlamak üzere etkili bir Kalite Güvence sistemine sahiptir. Yine üretim tesisimizde bulunan T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezimizde, 40’tan fazla sayıda bilim insanı ile Türk ilaç sanayisine katma değer sağlayacak ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.