VEM İlaç olarak 2000 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe; Nefroloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Pediatri, Üroloji, Dermatoloji, Oftalmoloji, Onkoloji, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Yoğun Bakım, Anestezi gibi birçok farklı tedavi alanında kullanılan ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunuyoruz.


Hekimlere, eczacılara, hastalara, devlet kurum ve kuruluşlarına, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza saygıyı, güvenilirliği ve öncü olmayı kendimize prensip edinerek, Türk ilaç endüstrisinin her zaman etik kurallar çerçevesinde hareket eden, önemli temsilcileri arasında yer aldık.


Hedeflerimiz doğrultusunda birçok uluslararası firma ile işbirliği yaparak, konusunda uzman, eğitimli ve genç kadromuz ile sürdürülebilir büyüme hedefimizden ayrılmaksızın, Türk ilaç sektörü ve uluslararası ilaç pazarında istikrarlı bir şekilde var olmaya devam ediyoruz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: