Vem İlaç olarak, ürünlerimizin global pazarlardaki ihracat potansiyelinin farkındayız. Türk ilaç sektörünün önemli oyuncularından biri olarak, her geçen yıl ihracatımızı iki kat artırarak, dünyanın her köşesine yüksek kaliteli ve ulaşılabilir tedavi seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz.
 
Bugün itibarıyla 50'den fazla ülkede, 75 yerel iş ortağımızla yürüttüğümüz ihracat operasyonunda 207 ürünümüz aktif olarak kullanılmaktadır.
 
Uluslararası pazara erişim kapasitemiz ve tecrübemiz de direkt olarak rakamlara yansımaktadır. Yine bugün itibarıyla global olarak 322 ruhsatımız bulunmaktadır. 
 
Firmamız üretim tesisleri, 2020 ikinci çeyekte EU-GMP onayı alarak, EU normlarında üretim kalitesini tescilledi. Bu kapsamda öncelikli olarak Avrupa Birliği, Kanada ve diğer ileri regüle pazarlarda yer almayı en önemli stratejik hedeflerimiz arasına aldık. Bu doğrultuda, 2023 yılı sonunda ilk Avrupa Birliği Ruhsatlarımızı hem yerel ortaklarımız ile hem de direkt operasyonumuz aracılığı ile almayı planlıyoruz.


VEM İlaç Ürün Kataloğu 2023

Bilgi ve iletişim için: export@vemilac.com


A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: