Neden VEM

Hızla büyüyen yapımız, yeniliklere ve gelişime açık kurum kültürümüz, insana ve evrensel değerlere duyduğumuz saygı, çalışanlarımızın mutluluğunu ve motivasyonunu önemseyen verimli çalışma ortamımız ile kendi alanımızdaki en iyilerle çalışmayı hedefleriz.


İnsan Kaynakları Politikamız

Vem İlaç olarak varlık nedenimiz olan insanların yaşam kalitesini yükseltmek için yüksek kalite ve ileri teknoloji gerektiren ürünleri Türk ilaç sektörüne kazandırarak sürdürülebilir büyümeyi ancak çalışanlarımızla birlikte başarabileceğimizi iyi biliyoruz.

Bu sebeple çalışanlarımızı odağımıza aldığımız daha güçlü bir kurum kültürünün ve insan kaynakları yönetim anlayışının gelişmesi için büyük bir çaba gösteriyoruz.

Çalışanlarımıza karşı adil olmak, fırsat eşitliğini yaşatan mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak, açıklıkla iletişim kurmak ve iş süreçlerimizde yapacağımız iyileştirmeler ile verimliliğimizi artırmak için tüm gücümüz ile çalışmaktan vazgeçmiyoruz.


İnsan Kaynakları Süreçlerimiz


İşe Alma

Görevin gerektirdiği nitelik ve yetkinlikler kadar insan öz değerlerine bağlı tutum ve davranışların varlığı bizim için son derece önemlidir. Kendini ve işini sürekli geliştirirken, aynı zamanda ekip arkadaşları ile uyum içinde çalışacak adayları işe alırız.


Eğitim

Dünyada bilimsel bilgiye en fazla gereksinim duyulan ilaç sektöründe çalışmanın sorumluluğu ile sürekli öğrenen bir kurum kültürünü geliştirmek için en etkili öğrenme yöntemlerini kullanarak tüm çalışanlarımızın yararlanacağı bir eğitim ortamını hazırlarız.


Performans

Kurumsal hedeflerimizin gerçekleşmesi için çalışanlarımızı da bu hedeflere ortak ederek; onları adil, objektif ve ölçülebilir bir sistemle değerlendirip, bunu yaparken de iş hedeflerini başarmaları için onlara yardımcı oluruz.


Kariyer

Çalışanlarımızın kendi kariyer hedeflerini gerçekleştirmeleri için kendi potansiyellerini açığa çıkarabilecekleri kariyer ortamlarını tanımlayıp, onları yeni kariyer fırsatlarına hazırlarız.


Ailelerimiz

Başarımızda en önemli payın çalışanlarımız kadar ailelerinin de olduğunu unutmadan, onları da insan kaynakları yönetimimizin odağına alarak çalışırız.


Bize Başvurun

Tüm açık pozisyonlarımıza kariyer.net üzerinden başvurabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: