Vem İlaç olarak hedefimiz, pazar ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini yükseltmek için, katma değerli ve ileri teknoloji gerektiren ürünleri, pazar dinamikleri ve regülasyon gereklilikleri göz önünde bulundurularak Türk ilaç sektörüne kazandırmaktır.

Bu doğrultuda, İş Geliştirme Departmanı tarafından ürün portföyüne uygun tüm in-licensing (bitmiş ürün ya da teknoloji transferi), ortak geliştirme, fason üretim projeleri fırsatlarının değerlendirilmesine yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Araştırma ve geliştirmeden ticarileşmeye uzanan süreci en derin noktasına kadar özümseyerek çalışmalarımızı her gün bir basamak öteye taşımak amacı ile bütün bilgi birikimimizi kullandığımız işbirliği teklifleriniz için bd@vemilac.com adresi üzerinden Vem İlaç İş Geliştirme Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: