21 bin metrekare açık arazi üzerinde 8 bin metrekare kapalı alanda kurulu fabrikamızda katı, yarı katı, sıvı, BFS ve enjektabl üretim hatlarının ( ampul, flakon, liyofilize) bulunduğu ana üretim tesisinin yanı sıra yüksek depo, idari ofisler ve sosyal tesisler bulunmaktadır.

Üretim alanları cGMP (Güncel İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun olarak dizayn edilmiştir ve son teknolojiye sahip üretim ekipmanlarına ve tek yönlü malzeme akışı gibi yenilikçi tasarım özelliklerine sahiptir. Ayrıca tesisimiz, istenilen kalite standartlarına uygun ürünlerin üretilmesini sağlamak amacıyla, başlangıç malzemelerinden son bitmiş ürüne kadar, cGMP kurallarının uygulanarak üretilmesi ve kontrolünü sağlamak üzere etkili bir Kalite Güvence sistemine sahiptir.

Kalite Kontrol Laboratuvarlarında yine son teknolojiye sahip analitik ekipmanlarla, tüm başlangıç malzemeleri, bitmiş ürün ve stabilite numunelerinin fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri ile üretim alanlarının çevre kontrolleri cGLP kuralları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir

Ayrıca Üretim Tesisimizde Ar-Ge bölümü de bulunmaktadır.

  

Yukarı